Talley SB750735LM Browning X-Bolt 30mm High 20 MOA Scope Mounts Bronze
at BattleHawk Armory
Discount 75% off
Dealers w/ stock 2
See deal at BattleHawk Armory →
Product details
Talley Manufacturing | SB750735LM | MPN: 950773 | UPC: 810301025035 | LongMagnum | Smoke Bronze | 0.26 lbs | OAL: 7.50" Manufacturer: Talley Manufacturing Model: SB750735LM MPN: 950773 UPC: 810301025035 SKU: Ch880280 Action Type: LongMagnum Overall Length: 7.50 inches Finish: Smoke Bronze Weight: 0.26 lbs FFL Required: No