Sig Sauer MCX Spear 6.8X51 16" 20RD RSPEAR6816BNG
Sig Sauer MCX Spear 6.8X51 16" 20RD RSPEAR6816BNG + free shipping = $3,662.00 total at TheGunDock
at TheGunDock
Discount 30% off
Dealers w/ stock 4
See deal at TheGunDock →
Product details
  • Manufacturer: Sig Sauer
  • Category: Semi Auto Rifles
  • Caliber: 6.8 X 51mm
  • Barrel length: 16.00"