Retay RACEBLK-26 ACE-R 12 Gauge 26" Matte Black Shotgun 3+1 Capacity
at TheGunDock
Discount 73% off
Dealers w/ stock 1
See deal at TheGunDock →
Product details
Retay RACEBLK-26 ACE-R Extra Black Shotgun, 12 Gauge, 26" Barrel, Matte Black Finish, UPC: 193212029782 The Retay RACEBLK-26 ACE-R Extra Black Shotgun is a semi-automatic 12 gauge shotgun featuring a 26-inch barrel and a sleek matte black finish. Designed with an inertia piston system and a lengthened forcing cone, this shotgun ensures reliable performance and reduced recoil for an enhanced shooting experience. Specs: Brand: Retay Model: RACEBLK-26 Gauge: 12 Barrel Length: 26 inches…
  • Manufacturer: Retay USA
  • Category: Pump Action Shotguns
  • Caliber: 12 Gauge
  • Barrel length: 26.00"