AGM 3083455008SE71 Secutor T75-384 Thermal Rifle Scope 3.6x 75mm Black
at BattleHawk Armory
Discount 15% off
Dealers w/ stock 2
See deal at BattleHawk Armory →
Product details
AGM Global Vision Secutor T75-384 Thermal Rifle Scope - 3.6x 75mm, Multi Reticle, 384x288 Resolution, 50Hz Refresh Rate, Manufacturer Number 3083455008SE71, UPC 810027774354 The AGM Secutor T75-384 is a compact thermal imaging riflescope designed for 24-hour operation in any weather conditions. With a 75mm lens, it excels in long-range aiming and features a lightweight, weatherproof construction. This scope offers up to 5 hours of continuous use, digital zoom options, and a stadiametric rangefi…
  • Manufacturer: AGM Global Vision
  • Category: Thermal Optics
  • Caliber: 75MM
  • Barrel length: 5.00"